Nati - jest dwuosobowym, małym katamaranem o wymiarach 440/190 cm, napędzanym elektrycznie lub spalinowo. Klient ma możliwość wyboru rodzaju napędu, opcji kolorystycznych we wszystkich kolorach dostępnych z palety barw RAL oraz wyposażenia łódki. Elastyczność oferty skierowana jest pod indywidualne potrzeby klienta.  Projekt modelu zainspirowany był kształtami branży motoryzacyjnej, od podstaw wykonany przez firmę „Gtech boats”, a co za tym idzie jej wzór jest niepowtarzalny.

Wykonujemy również realizacje pod ubodobania klient. Oferujemy na życzenie klienta trwałe oznaczenie łodzi nazwą firmy, portu, przystani lub hotelu.

Katamaran posiada małe gabaryty, dlatego jest przeznaczony do celów rekreacyjnych, chętnie widziany w portach z możliwością wypożyczenia. W zależności od potrzeb klienta możemy dostosować kolor łódki oraz rodzaj napędu, co świadczy o elastyczności naszej oferty. W przedniej i tylnej części znajduje się bakista, a silniki umiejscowione są na rufie (z tyłu).

 

 

Swoim wdziękiem, kształtami i nowoczesnością budzi zainteresowanie klientów. Autorskie kształty pływaków oraz model Nati konsultowany był z wyspecjalizowanymi uczelniami, które potwierdziły bezpieczeństwo produktu. Zostały wykonane również testy, potwierdzone później deklaracją CE. 

Obecnie "Gtech boats" pracuje nad projektem czteroosobowej łódki, której premiera odbędzie się na targach WiW (Wiatr i Woda).

Mamy nadzieję, że przedstawione projekty wzbudzą Państwa zainteresowanie.

W przypadku zainteresowania naszymi projektami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

KADŁUB

długość całkowita 440

szerokość całkowita 190

zanurzenie 30

masa 180

dopuszczalna ilość osób 2

max. moc silnika 15KM

zbiornik paliwa 30

kategoria projektowa CE D

masa silnika 60

cena łodzi 17.000 PLN